
Hotels Wales
Brook Mollington Banastre nabij Chester 2023
- Comfortabel, landelijk gelegen hotel
- Nabij de oude Romeinse stad Chester
- Dagtochten naar het Peak District of Snowdonia
Dit comfortabele manor house stamt uit 1853 en wordt omgeven door een mooie grote tuin. Bezoek van hieruit de oude Romeinse stad Chester en wandel door de middeleeuwse overdekte winkelgalerijen 'the Rows'. Ook Chester Zoo, de meest bezochte dierentuin van Engeland, is een bezoek waard.
Faciliteiten: receptie, lounge, bar, restaurant, binnenzwembad, sauna, jacuzzi, wellnessbehandelingen, squashbaan, fitness en parkeergelegenheid.
Kamers: 63 comfortabel ingericht met tv, telefoon, internet, broekenpers, strijkfaciliteiten en koffie- en theezetfaciliteiten. Badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn
Dit hotel kan uitstekend gebruikt worden als stop over hotel naar Ierland
Prijzen 2023
prijzen per persoon in 2-pers.kamer per nacht 2023 incl. ontbijt | |
---|---|
01/11-2022- 31/12-2022 | v.a. € 101 |
01/01-31/10-2023 | v.a. € 101 |
Reserverings- en verzendkosten per boeking € 27,00
SGR-bijdrage per persoon: € 5,00
Calamiteitenfonds € 2,50
of reeds berekend bij andere accommodatie.
Boeken/offerte aanvragen
Wilt u een offerte of boeken? Vul het offerte/boekingsformulier in en kies bij Hotels voor het Mollington Banastre hotel in Chester en de gewenste datum. Wij zenden u spoedig een prijsopgave.

