Plaatje logofjord noorwegenferry bootlofotenkasteel engelandpub ierlandhuskies finland
Reisbureau voor
reizen naar Scandinavië, Groot-Brittannië en Ierland.   

Aanbiedingen
Rondreizen
Outdoorreizen
Cruisereizen

Overtochten

Flydrives
Camperhuur
Autohuur
Hotels
Kasteelhotels
Stedenreizen
Vak.woningen


Wintersport


Denemarken
Engeland
Finland
Ierland
Noorwegen
Schotland
Wales
IJsland
Zweden

Informatie/
Voorwaarden

Maatwerk

Verkeersbureaus
Boekingsformulier
E-mail
Adres

Europeesche
Verzekeringen
(berekening)

Europeesche verzekeringen

 

terug index

 


 

Drumnadrochit Lodges| in Drumnadrochit 3
Reisperiode: 1-4-2012 t/m 31-10-2012

Op één van de mooiste locaties van Schotland liggen de Drumnadrochit Lodges. Boven op een berg die hoog uittorent boven Loch Ness, waardoor u een fantastisch uitzicht heeft over de weide omgeving. In Drumnadrochit bezoekt u natuurlijk het informatiecentrum over het monster, maar vergeet vooral niet een wandeling te maken in het prachtige Glen Affric natuurgebied wat niet ver van deze accommodatie gelegen is.

Accommodatie: Dit knusse vakantiepark beschikt over 5 volledig ingerichte lodges. De familie Spence heet u van harte welkom op deze prachtige locatie.

Ligging: Rustig op een berg, 10 km buiten het dorpje Drumnadrochit, waar u supermarkt en restaurants kunt vinden. Afstand: Inverness ca. 23 km, Glasgow ca. 255 km en Newcastle ca. 480 km.

Faciliteiten: receptie.

Activiteiten: wandelen, Loch Ness, Urquhart Castle, Inverness

Type A: 4-kamer lodge, max. 6 personen. Woonkamer met zit- en eetgedeelte, tv, dvd-speler en radio met cd-speler. Volledig ingerichte keuken met o.a. oven en magnetron. Twee slaapkamers met een tweepersoonsbed. Eén slaapkamer met twee 1-persoonsbedden. Badkamer met bad met douche en toilet. Wasmachine.

 
prijzen per woning per nacht 2012
Aantal personen 2 pers. 3/4 pers. 5/6 pers.
01/04-06/07 83 95 105
07/07-31/08 135 135 135
01/09-31/10 83 95 105

 

U wilt boeken.
U kunt de lodges huren in combinatie met een overtocht met één van de ferrymaatschappijen, zodat u uw eigen auto mee kunt nemen.
Reserverings- en verzendkosten éénmalig € 30,00.
Calamiteitenfonds € 2,50.

Boek via het  boekingsformulier onder vermelding van
Drumnadrochit Lodges| en de gewenste overtocht in het tekstvak onder aan het boekingsformulier.