|
|
|
|
5-daagse hotelreis
inclusief vlucht - inclusief excursies - walvissen, vulkanen, gletsjers vanaf € 759
reisschema
Dag 1: Reykjavik
Dag 2: Golden Circle Dag 3: zuidkust, Jökulsárlon Dag 4: walvissafari, Reykjavik Dag 5: terugreis
Accommodatie: U verblijft 4 nachten in het Frón Hotel op basis van logies/ontbijt.
Dag 1:
Reykjavik (ca. 50 km),
Frón Hotel, 4 overnachtingen.
Na aankomst op de luchthaven van Keflavik kan je met de transferbus direct naar de Blue Lagoon gaan om te relaxen in dit heerlijke warme, stomende natuurbad (opgeven bij boeking). Vervolgens brengt de bus je naar het Frón Hotel, dat centraal is gelegen ten opzichte van de bezienswaardigheden, cafés en restaurants van de hoofdstad Reykjavik. Dag 2: Golden Circle. Deze dag staat in het teken van watervallen en geothermische natuurwonderen. In de ochtend word je opgehaald voor een tocht langs het Thingvellir Nationaal Park, de kloof waar IJsland ontstond en waar het eerste parlement van Europa is ontstaan. Daarna wordt het beroemde Geysergebied met zijn hot springs en geysers bezocht. Hier zal ook gestopt worden voor een lunch (niet inbegrepen). Vervolgens gaat de tour langs de gouden waterval Gullfoss. Ook wordt er een stop gemaakt in het leuke agrarische dorpje Hveragerdi. Bij terugkomst in Reykjavik kan je ’s avonds een hapje gaan eten bij Fiskfelagid, naar eigen zeggen het beste visrestaurant van IJsland. Dag 3: gletsjerwandeling op de Sólheimajökull Vandaag wordt een actieve dag met een excursie naar de gletsjertong Sólheimajökull, nabij Skogar. Ter voorbereiden adviseren wij om warme wind- en waterdichte kleding aan te trekken; ook zijn goede wandelschoenen een vereiste. Vanuit Reykjavik zal je met de bus vertrekken. Bij aankomst zal een ervaren gids je duidelijke instructies geven en voorzien van helm, stijgijzers en een ijsbijl. Tijdens de wandeling verken je de geweldige ijsformatie en onderweg zal je ook een ijsmuur beklimmen. Op de terugreis naar Reykjavik zal er ook nog even gestopt worden bij de bekende Skógafoss waterval. Dag 4: dag ter vrije besteding. Vandaag is er de mogelijkheid om Reykjavik te verkennen. Wandel bijvoorbeeld naar het stadsmeer Tjörnin waaraan het stadhuis ligt of beklim de toren van de Hallgrimskyrkja voor een prachtig uitzicht. Ook het boeken van een walvissafari is een aanrader! Scheep in de middag in aan boord van een vissersboot en speur het water af naar de walvissen. Er komen in de Atlantische Oceaan rondom IJsland bultruggen, bruinvissen, vinvissen en witsnuitdolfijnen voor. In de namiddag is er nog tijd om bijvoorbeeld het Nationaal Museum te bezoeken. Als fantastische afsluiter kun je de noorderlichttour boeken om het schouwspel van de 'Aurora Borealis' te bewonderen. Dag 5: Keflavik Airport (ca. 50km/45 minuten). Vroeg op! De transferbus brengt je naar Keflavik
Airport voor de terugvlucht naar Nederland.
Inbegrepen: retourvlucht Amsterdam-Keflavik met Icelandair in de S-klasse van 01/10 t/m 31/10 en in de O-klasse van 01/11 t/m 31/03 · luchthavenbelasting en brandstofheffing ca. € 154 p.p. (onder voorbehoud van wijzigingen) · 4 nachten verblijf in een 2-pk met douche en toilet op basis van logies/ontbijt · activiteiten volgens programma · transfer Keflavik – Reykjavik v.v. · Dominicus reisgids IJsland. Niet inbegrepen: evt.
brandstoftoeslag. Vertrekmogelijkheden: Dagelijks, afhankelijk van het vluchtschema. Geen vertrek mogelijk op 23/12, 24/12, 29/12 en 30/12. Kindertarieven: op aanvraag. Vraag een offerte aan of boek via het boekingsformulier en vermeld in het tekstvak "Rondom Reykjavik 5-daagse hotelreis".
| ||||||||||||||||






