Plaatje logofjord noorwegenferry bootlofotenkasteel engelandpub ierlandhuskies finland
Reisbureau voor
reizen naar Scandinavië, Groot-Brittannië en Ierland.   

Aanbiedingen
Rondreizen
Outdoorreizen
Cruisereizen

Overtochten

Flydrives
Camperhuur
Autohuur
Hotels
Kasteelhotels
Stedenreizen
Vak.woningen


Wintersport


Denemarken
Engeland
Finland
Ierland
Noorwegen
Schotland
Wales
IJsland
Zweden

Informatie/
Voorwaarden

Maatwerk

Verkeersbureaus
Boekingsformulier
E-mail
Adres

Europeesche
Verzekeringen
(berekening)

Europeesche verzekeringen

 


 terug index 

 

Oxford Engeland
5-daagse hotelreis inclusief overtocht met Stena Line
Reisperiode: 1-4-2012 t/m 31-10-2012

 

prijzen per persoon  2012
  2-pk l/o extra nacht
01/04-30/06 285 72
01/07-31/08 299 72
01/09-31/10 285 72
Toeslag 1-pk 115 57
 

 

 


Wandel door de middeleeuwse poorten en hofjes van de universiteit en bezoek vooral de Bodleian Library. Het is één van de oudste en beroemdste bibliotheken van de wereld, vol zeldzame boeken en manuscripten. Ze worden bewaakt door bebrilde bibliothecarissen die er uitzien alsof ze zelf ook al eeuwen achter hun tafeltje zitten. In de Oxford Story Bookshop in de stad zijn de boeken van Tolkien natuurlijk te krijgen.

Oxford Spires Four Pillars Hotel ****

Faciliteiten: receptie, restaurant, bar en ruime parkeergelegenheid.
Kamers: 180; netjes en sfeervol ingericht met telefoon, tv, broekenpers, strijkfaciliteiten en koffie- en theezetfaciliteiten. Badkamer met bad en/of douche en toilet.
 
Inbegrepen: overtocht Hoek van Holland-Harwich v.v. per Stena Line nachtferry · 2-persoonsbinnenhut · 2 nachten verblijf in een 2-pk met bad en/of douche en toilet op basis van logies/ontbijt · informatieboekje Engeland.
 
Niet inbegrepen: toeslag alleengebruik auto en hut · eventuele toeslagen andere huttypen en maaltijden aan boord.
 
Vertrekmogelijkheden: dagelijks.
 
Toeslagen: bij verblijf op maandag t/m donderdag in april t/m juli en september t/m oktober € 22 per nacht in een 1-pk.

Reserveringskosten:
€ 30,00 reserveringskosten per boeking.
Calamiteitenfonds € 2,50.
Bij annulering van de reis komen reserveringskosten niet voor restitutie in aanmerking.

Wilt u boeken, vul het boekingsformulier in onder vermelding van Oxford Engeland, 5-daagse hotelreis inclusief overtocht met Stena Line